Про проект/About


Привіт!

Мене звати Катя, я журналіст з Києва. Люблю книжки. Мене завжди цікавило, що читає незнайомець, який сидить навпроти в метро, однокурсниця на задньому ряду лекційної аудиторії, бізнесмен у сусідньому кріслі в літаку або європейська бабуся у затишній кав'ярні.

Одного дня я подумала, чому б не запитати про це у них і попутно не повчитися фотографії?Так і виник цей скромний блог what-are-u-reading.blogspot.com. Хочеться вірити, що він когось зацікавить.

Як я обираю героїв? Все просто. Це мають бути незнайомі люди, які в цей момент читають книгу - друковану чи електронну. Будь-де, будь-коли. Сподіваюся відшукати охочих розповісти про враження від читання не лише в Києві, а й в інших містах та країнах. 

З усіх питань, із пропозиціями і зауваженнями пишіть на blogaboutreading@gmail.com.
Facebook-сторінка.
Паблік вКонтакте.

Давайте читати! :)

In English:

Hello! My name is Kate, I'm a journalist from Kyiv, Ukraine and I love literature.When I see people with books, I’m always curious what they are reading. So I decided to start this blog. The idea is to ask strangers about the books they are reading right now and their impressions. In different places, cities and countries (I hope). And at the same time it's a chance to learn photography. I plan to translate all posts into English.You can write me with any questions at blogaboutreading@gmail.com or  Facebook-page.

Let's read! :)

5 коментарів:

 1. Катюша, прекрасная идея блога! Жаль только, что ты не активировала функцию, которая позволяет присоединиться к сайту. Так ты смогла бы видеть своих постоянных читателей.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо большое,Настя. Хм, что-то я роюсь в настройках и вроде бы везде "открытый доступ"...

   Видалити
 2. Це перший блог,який мене "зачепив"! Було б круто ще, пропонувати дописи про книгу,тобто розширити формат для обміну інформацією,щоб читачі блогу теж могли пропонувати свої відгуки) З фото!)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую вам за теплі слова, Оксано! Мені дуже приємно. Це класна ідея. Рік тому я запускала схожий флешмоб на сторінці блогу в Facebook і близько 10 історій читачів опублікувала :) Треба повторити!

   Видалити
 3. Воу, який цікавий блоґ! Шкода, що я тільки зараз про нього дізнався :( І що він вже давно не оновлюється :(((

  ВідповістиВидалити